Sonuç Odaklı Sosyal Medya Pazarlamacığı


Sosyal Medya Danışmanlığı

Görselliğe Dayalı Sosyal  Medya Platformlarında Size Özel Postlarla Hedeflediğiniz Müşterilere Ulaşın.

  • İyi Kurgulanmış Bir Dakikalık Tanıtım Filmi Çok Daha Fazla İzleyici Çekiyor.
  • İnfografik Videolar En Fazla İzlenen Tanıtım ve Bilgilendirme Videolarıdır.
  • Kampanya ve Çekiliş Organizasyonlarını İstikrarlı ve Doğru Kitlelere Yapmanın Faydası Sayfa Kalitesi İçin Çok Önemlidir.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Profesyonelce Büyütebiliriz. Firmanıza Özel Sosyal Medya Danışmanlık Stratejimiz Kapsamında Sektörünüze Özel Paylaşımlar Yapıp Dünyanın 4 Bir Tarafından İşiniz ile İlgilenen Herkese Ulaşmanızı Sağlayabiliriz. Belirli Aralıklarla Tesislerinizde ve Organizasyonlarınızda Yaptığımız Fotoğraf Çekimleri ve Bu Fotoğrafları Paylaşırken Oluşturacağımız Açıklama Metinleri ile Sosyal Medyada ki Kitlenizi Büyütebilirsiniz. Bununla Birlikte Ürün ve Hizmetiniz İçin Kampanyalar Oluşturup Daha Fazla Kitleye Hitap Etmenizi Sağlayabiliriz. Sosyal Medya Danışmanlığı Kapsamında Yaratıcılığa ve Emeğe Dayalı Projeler Yürütmekteyiz. İzmir'de Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini Birde Bizim Farkımızla Deneyin.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Organik ve Kaliteli Takipçi ve Etkileşim Arttırma Stratejimizin Adımlarını Sizelere Özetleyelim.

Analiz

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı Kapsamında Ürününüzü ve Hizmetinizi ,Sektörde ki Diğer Rakiplerinizi İnceliyoruz. Son Kullanıcıya Ulaşmak ve Onu Etkilemek İçin Atacağımız Adımları Organize Ediyoruz.

izmir sosyal medya danışmanı

Strateji

Sektörünüze Göre Hedefler Koyup Web Sitenize ya da Sosyal Medya Profillerinize Yaptığımız Yönlendirmelerle Satışlarınızı Arttırın.

Planlama ve Plana Bağlı Kalma Bu Gibi Zamana Dayalı Hizmetlerde En Önemli Unsurdur.

izmir sosyal medya danışmanı

Kampanyalar

Kitleniz ile Etkileşimi Arttırabilmek ve Profillerinizi Canlı Tutabilmek için Kampanyalar Oluşturup Bunların Adil Yürütülmesi Gerekmektedir.

İmzalı Bir Kitap Hediyesi Bile Milyonlarca Etkileşim Sağlayabilir Bunu Unutmayın.

izmir sosyal medya danışmanı

İçerik

Postlarda Kullanılan Renklerin,Seslerin ve Hatta Yüz İfadelerinin Bile Bir Önemi Olduğu için Siz Müşterilerimize Özel Postlar Hazırlayıp Günün-Haftanın veya Ayın Belli Günlerinde Paylaşımlarını Gerçekleştiriyoruz.

Bildiğiniz Üzere Instagramı Sallayan Yumurta Fotoğrafının Bu Kadar Beğeni Almasını Sağlayan Kullanıcı Alışkanlıklarını Göz Önünde Bulundurup En Doğru Hamleleri Yapacak Bir Sosyal Medya Uzmanına İhtiyacınız Olabilir. Oda İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı Ajansı Olan 35Terabyte.!

izmir sosyal medya danışmanı

Raporlama

İzmir Sosyal Medya Danışmanı Olarak Bizler Profillerinizle İlgilenmeye Başladığımız Günden İtibaren En Kaliteli İçerik ve Kampanya Stratejisiyle Profilinizi Ne Kadar Büyüttüğümüzü Sizinle Paylaşmaktan Büyük Mutluluk Duyarız..Sosyal Medya Danışmanı İzmir   İzmir Sosyal Medya.

izmir sosyal medya danışmanı

Sosyal Medya Danışmanlığımız


Bizden Teklif İsteyin