Ülkemizde ki Kurum ve Kuruluşların Dijitalleşen Dünyada ki Yerini Oluşturmak,Sağlamlaştırmak ve Kalıcı Olmalarını Sağlamak İlkesi ile 2014 Yılından Beri Web Tabanlı Yazılımlar ve Kullanıcı Dostu Web Siteleri Geliştiren Bir Ekibiz. 

Ekibimiz Gelişen Teknolojiyi ve Sosyal Mecraların Kullanım Psikolojisini Esas Alarak Kendini Her Geçen Gün İleriye Taşıyabilmek İçin Öğrenen ve Gönüllü Bir Şekilde Yazılım Geliştiriciliğine Merak Salmış Gençlerimize Öğreten Bir Ailedir. 

Güven ve Kurumsallığa Dayanan Ticari Bakış Açımızın Prensibi Gereği Hizmet Verdiğimiz Her Kurum ve Kuruluşun Bizlere Referans Olabilecek Kadar Memnun Kalacağı Çözümler Üretmekteyiz. Çünkü 35Terabyte Markasını Başta İzmir Olmak Üzere Bütün Türkiye'de ve Dünyada Başarı ile Temsil Etme Arzumuzu Sonuna Kadar Sürdüreceğiz..

Dijital Fikirler ve Üretim Atolyesi

Teknoloji Üretir ve Tasarlarız. İşimizi Seviyoruz.

Proje Bazlı Çalışırız

Her Yeni Proje Başlarken strateji planlaması yaparız. Bu Disiplinle Kaliteli ve Teknolojik Sonuçlar Alırız.

Araştırır ve Fikir Katarız

Ürün, Hizmet ve Otomasyon Projelerinizi Kendi Hayatlarımıza Entegre Eder ve En Kaliteli Hale Getiririz. Çünkü Kullanıcı Deneyimi Bizim İçin Önemlidir.

Geliştiririz

Hem 35Terabyte Ailesinin Donanımını Hem de Müşterimizin İşini Geliştirir ve Dünya Standartlarına Ulaştırırız

Test Ederiz

Alanlarında Uzman Ekibimizin Geliştirdiği Her Ürünü Önce Test Ederiz. Bütün Eksikliklerini Tamamlayıp Projenizi Yayınlar ve Size Değer Katmak İçin Üretiriz.

Takımımız

Burada Ay İçinde Departmanında Öne Çıkan Başarılı Arkadaşlarımızı Yayınlıyoruz.
"Başarılar Arkadaşlar."

Batuhan ERYAŞA / Yazılımcımız

Can Çalışkan / Tasarımcımız