Son Zamanlarda İnstagram Kullanıcılarını Şoka Sokan Bir Yumurta Fotoğrafı beğenme Akımı Başladı. Acaba Bu Yumurta Fotoğrafı Neden Bu Kadar Beğenildi? Dünyada ki Sosyal Medya Kullanıcıları Neden Bu Fotoğrafı Çekici Buldular? Gelin Biraz Bundan Bahsedelim.

Fotoğrafın Sahibi Olan Godfrey Yumurtayı Herhangi bir Dine, Cinsiyete ve Millete Ait Olmadığı İçin Bu Kadar Beğeni Aldığını Düşünüyor. Godfrey'e Göre "Yumurta yumurtadır ve evrenseldir." diyor.

Bize Göre Yumurta Fotoğrafının Bu Kadar İlgi Çekmesinin Sebebi Sadeliği. Basit, Sade, Anlaşılır ve Gerçekten Sadece Yumurta. Günlük Hayatta Sosyal Medyayı Kullanırken Hep Şov ve Bir İhtişamla Karşılaşırken Sade, Basit Bir Yumurta Dünyada Rekorları Alt Üst Etti.

Aynı Zamanda Bu Yumurta Fotoğrafını Paylaşan Profilde Bir Link var ve Tshirt Satan Bir E-Ticaret Sitesine Yönlendiriliyor. Hem Yumurtadan Hem Takipçi Avantajlarından Güzel Para Kazanan Bu Arkadaşları Tebrik Ediyor ve Yollarının Açık Olmasını Diliyoruz.

Bizce, Sizde Sadelikten Yana Olun. Ürününüzü ve Hizmetinizi En İyi ve En Kolay Yoldan Anlatın. Çünkü Birden Patlayan Akımlar Kalıcı ve Geçerli Bir Gelir Oluşturmuyor.